Розробники Crema Finance призупинили роботу протоколу через атаку хакерів


04.07.2022
Crema Finance

Команда проекту децентралізованих фінансів (DeFi) Crema Finance, що функціонує на блокчейні Solana, повідомила про злом, у зв’язку з чим надання сервісів було тимчасово припинено.

Як заявила команда проекту, зараз триває розслідування інциденту та встановлення можливих втрат. Для цього розробники співпрацюють із компанією OtterSec, яка спеціалізується у сфері безпеки блокчейнів.

За даними OtterSec, хакерам вдалося вивести з проекту понад $6 млн. Для атаки зловмисники використали миттєві позики через проект Solend.

«На відміну від попередніх атак, зловмисник використав миттєві позики на проекті Solend для спустошення пулів. Хакер розмістив власний проект у мережі Solana. На жаль, смарт-контракт було швидко вилучено. Зловмисник використав три інструкції: DepositFixTokenType, Claim та WithdrawAllTokenTypes. Спочатку він депонував токени. Потім він одночасно застосував інструкції Claim та WithdrawAllTokenTypes, таким чином подвоївши токени на своєму гаманці». – повідомиляють фахівці OtterSec.

Пізніше розробники Cream Finance повідомили, що зловмисники вивели із проекту $8.8 млн.

Нагадаємо, що раніше хакери зламали міст Horizon між блокчейнами Ethereum, Binance Chain та Bitcoin, запущений проектом Harmony One. Тоді зловмисники викрали токенів на суму $100 млн.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *