Keвін O’Лірі вважає, що у біткоїна величезний потенціал зростання за умов прийняття законів


08.08.2022
Аналітик, який передбачив нинішнє падіння курсу біткоїну, дав новий прогноз

Зірка американського телешоу Shark Tank Кевін О’Лірі вважає, що найближчими місяцями біткоїн (BTC) може отримати величезні можливості для розвитку.

У новому інтерв’ю для YouTube-каналу Crypto Jebb О’Лірі сказав, що це відбудеться у разі введення нормативно-правової відповідності біткоїну на рівні державних фондів.

У цьому великий потенціал та мега-можливість для біткоїну. Причина, через яку я залишаюся в довгій позиції і продовжую вкладати кошти в біткоін, полягає в тому, що коли ми отримаємо відповідні правила, такі організації, як суверенні та пенсійні фонди, зможуть виділяти кошти на BTC (а вони, ймовірно, закладуть на це 50 базових пунктів).

Таким чином, з’явиться можливість розміщувати від половини до одного відсотка в биткоинах. Саме тоді ми вирвемося з цього діапазону. Наскільки високо? Ніхто не знає, тому що попит на біткоїн, можна сказати, не вичерпується.

Більшість великих організацій хочуть позицію в криптовалюті, і їм потрібен дідусь криптовалют. Вони хочуть біткоїн. І поки вони не можуть його купити.

Я надаю інституційним установам та державним фондам послуги індексації, і всі вони кажуть, що хочуть індексувати біткоїн, але не можуть його купити. Вони не мають відповідних правил. Вони не мають інфраструктури для нормативно-правової відповідності. Тож ми маємо вирішити це питання.

Популярний венчурний капіталіст також зазначив, що якщо щодо біткоїну та стейблкоїнів буде обрано вірну політику, на криптовалютні ринки може хлинути величезний потік капіталу.

Щодо зростання цін, я вважаю, що воно буде колосальним. За ніч ми можемо побачити геп на 10%, 15%, 20% або 25%, тому що відкрився доступ до нового класу активів на трильйони доларів. Таке трапляється не надто часто.

О’Лірі прогнозує, що регулювання BTC може бути запроваджено протягом наступних шести-дванадцяти місяців.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *