Кевін О’Лірі вважає, що 10 000 криптотокенів у майбутньому обнуляться


08.02.2023
Kevin O’Leary

У криптогалузі, як і раніше, багато непотрібних монет і проєктів, у більшості з яких немає майбутнього. Таку думку висловив венчурний капіталіст і зірка Shark Tank Кевін О’Лірі в інтерв’ю Скотту Мелкеру.

“10 000 токенів, більшість з яких не приносять користі, – зрештою вони просто обнуляться через відсутність волатильності та нестачу обсягу. Ці токени не мають значення. І вони скоро будуть вимиті з ринку”. – заявив Кевін О’Лірі.

За даними CoinMarketCap, наразі на ринку 22 476 крипто-токенів.

Крім цього, експерт висловив думку, що акціонери Binance повинні турбуватися про свої активи так, як регулятори по всьому світу вивчають діяльність криптобіржі.

“Я не розміщую жодних активів на будь-якій нерегульованій біржі, децентралізованій або централізованій… Я думаю, хто б не був акціонером Binance, він має бути стурбований увагою регуляторів з усього світу до діяльності цієї компанії. Я вважаю, що керівництву Binance було б розумно домовитися з регуляторами, чого б це не коштувало. Бо перевірки не припиняться. Я думаю, що контроль буде тільки посилюватися в міру проведення нових слухань”. – вважає О’Лірі

Нещодавно Binance представила інструмент Binance TAX, який допоможе користувачам розрахувати податкові зобов’язання за криптотранзакціями.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *