Кевін О’Лірі розкритикував главу Coinbase через його конфлікт з SEC


12.06.2023
Kevin O’Leary

Зірка тв-шоу “Shark Tank” і акціонер FTX Кевін О’Лірі заявив, що звільнив би генерального директора Coinbase Брайана Армстронга на фоні репресій Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) якби той працював на нього.

“Армстронг – першопроходець, але якби він працював на мене, я б його звільнив. Я не хочу воювати з головою SEC Гарі Генслером.” — заявив Кевін О’Лірі в інтерв’ю Yahoo Finance.

О’Лірі також додав, що якби він був членом правління або акціонером Coinbase, він би вивів свої гроші тому що не зацікавлений вкладати гроші в сервіс, який “перебуває у стані війни” з SEC.

Окрім цього, О’Лірі розповів, що втратив 15 мільйонів доларів на вже неіснуючій криптовалютній біржі FTX, засновника якої звинувачують у численних кримінальних і цивільних правопорушеннях.

Нагадаємо, що минулого тижня SEC подала до суду на американську компанію за те, що вона діяла як біржа, брокер і клірингове агентство без реєстрації у регулюючому відомстві. За твердженням SEC, Coinbase також пропонувала і продавала цінні папери без реєстрації своїх пропозицій і продажів.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *