Coinbase стане партнером CBOE по нагляду за Fidelity та іншими біткоїн-біржовими ETF


03.07.2023
Coinbase

Чиказька біржа опціонів (Cboe) оголосила про партнерство з криптобіржею Coinbase в рамках угоди про спільний нагляд за повторними заявками на біржові фонди біткоїна (ETF) від компаній Fidelity, Invesco, WisdomTree, 21Shares і VanEck. Про це повідомляє Coindesk.

Як стало відомо, рішення було ухвалено після того, як Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) розкритикувала заявки, зазначивши їхню недостатню ясність і повноту.

У своїх оновлених заявках Cboe вказала, що значна частина торгівлі біткоїном у США здійснюється на біржі Coinbase. Угода про спільне спостереження надасть Cboe додатковий доступ до даних про угоди з BTC на Coinbase, якщо це буде необхідно в рамках програми спостереження за фондами на базі товарів, зазначено в заяві.

Раніше SEC закликала до укладення угод про спільне спостереження з біржами, які мають значні обсяги торгівлі, з метою запобігання маніпулюванню ринком і захисту інтересів інвесторів. Деякі заявки на запуск аналогічних продуктів були відхилені через відсутність таких угод.

SEC має розглянути заявки протягом 45 днів після їхньої публікації у федеральному реєстрі, але термін може бути продовжено до 240 днів.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *