Кеннеді-молодший підтримає розвиток біткоїну у разі перемоги в президентських перегонах


26.06.2023
Роберт Кеннеді-молодший

Роберт Кеннеді-молодший, кандидат у президенти США, заявив про підтримку біткоїна і пообіцяв проводити прокриптовалютну політику в разі перемоги на президентських виборах США у 2024 році. Ця заява була зроблена в інтерв’ю New York Post.

Кеннеді-молодший планує розвивати біткоїн і боротися за свободу транзакцій. Політик пообіцяв не лишати приватних осіб доступу до управління власних біткоїн-гаманців.

“Коли мене оберуть президентом, я запроваджу лише мінімальні заходи нагляду за криптовалютами, щоб запобігти відмиванню грошей”, – заявив Кеннеді-молодший.

Окрім цього, він виступив проти випуску CBDC, назвавши їх інструментом контролю та придушення, яким може в майбутньому зловживати влада.

Кеннеді-молодший активно використовує біткоїн як засіб просування своєї політичної кампанії. За його словами, біткоїн є ідеальною базовою валютою, оскільки має обмежену пропозицію в 21 мільйон монет і надає переваги людям у підвищенні їхнього добробуту навіть в умовах кризи.

Крім того, нещодавно Кеннеді-молодший заявив, що в Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) не повинно бути людей, які виступають проти криптовалют.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *