Капіталізація криптовалютної індустрії в Південній Кореї впала на 58%


11:55 AM, 27 Вересня 2022
Капіталізація криптовалютної індустрії в Південній Кореї впала на 58%

Капіталізація криптовалютної індустрії в Південній Кореї становила $16.1 млрд у першому півріччі 2022 року, що на 58% менше, ніж наприкінці минулого року. Про це повідомляє фінансова розвідка Південної Кореї (KoFIU).

Згідно з опублікованим звітом, зниження показників зафіксовано практично за кожним напрямом криптовалютної галузі. Так, загальний обсяг торгів із цифровими активами знизився на 53%. Наразі користувачі з Південної Кореї, в середньому, за день укладають угод із криптовалютами на $3.7 млрд.

Крім того, прибуток криптовалютних компаній за перше півріччя знизився на 62%. Якщо торік показник сягав $1.1 млрд, то тепер він становить $441 млн. Серед причин такого зниження KoFIU називає війну в Україні, збільшення базових ставок, падіння ліквідності та значне зниження довіри до криптовалютних проєктів після краху екосистеми Terra.

Водночас кількість верифікованих користувачів з Південної Кореї, зареєстрованих на криптовалютних майданчиках, продовжує зростати. За півроку кількість користувачів, які пройшли верифікацію, збільшилася на 24% і тепер становить 6.9 млн. Водночас 73% із зазначеної кількості володіють криптовалютами на суму менше ніж 1 млн вон ($700).

Раніше регулятор Південної Кореї заявив, що регулювання криптовалютної сфери в країні буде ухвалено лише після аналогічних кроків з боку США і Євросоюзу.

Криптобіржа ByBit роздає призи! Все просто: реєструєшся, вносиш депозит в стейблкоїнах USDC - отримуєш бонус (до 2000$)! Для участі переходь за посиланням!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!