Канадський мільйонер Кевін О’Лірі впевнений, що крипторинок очікує масова капітуляція


10.07.2022
Канадський мільйонер Кевін О’Лірі впевнений, що крипторинок ще не досяг дна

Зірка телешоу Shark Tank та інвестор Кевін О’Лірі очікує на масову капітуляцію на ринку криптовалют, яка викличе страх і паніку серед інвесторів.

Канадський мільйонер Кевін О’Лірі впевнений, що крипторинок ще не досяг дна
Канадський мільйонер Кевін О’Лірі впевнений, що крипторинок ще не досяг дна

В інтерв’ю на інвестиційному YouTube-каналі Meet венчурний капіталіст сказав, що, на його думку, дно цифрових активів ще не досягнуто, хоча ринкова капіталізація крипторинка вже втратила більше половини вартості щодо свойого історичного максимуму.

Немає такого хлопця, який би не пішов у нуль, і я думаю, що все ще попереду. Важко сказати, через що це станеться, може через кредитне плече і якісь ненадійні контрагенти… Я просто розмірковую зараз, але для ринку дуже корисні такі події.Загальна ринкова капіталізація біткоїна і самого крипторинка скоротилася майже вдвічі, тож можна подумати, що ми на шляху до дна. Але це не так.

Мільярдер підкреслює, що чекає ще більшої капітуляції, яка вразить криптоіндустрію.

Мені подобається велика паніка, це завжди був чудовий шлях на дно. Це капітуляція. Це величезний обсяг. Коли всі поринають у паніку, це завжди чудова можливість для покупки. Я гадки не маю, коли це відбудеться. Можливо, завтра вранці, можливо, через місяць, але таке станеться, і це дуже добре для індустрії. Це буде чудово, тому що усуне погані бізнес-моделі, великі кредити та надто ризиковані спекуляції.

На момент написання біткоїн торгується на рівні $20 803. За добу ціна активу знизилася на 4.51%.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *