Канадський хакер-вимагач біткоїнів NetWalker визнав себе винним у суді США


30.06.2022
Канадський хакер-вимагач біткоїнів NetWalker визнав себе винним у суді США

Колишній співробітник канадського уряду визнав себе винним за звинуваченням у роботі на банду, що займалася вимаганням. Хакери реалізували понад 50 мільйонів доларів.

Себастьєн Вашон-Дежарден уклав угоду з федеральними прокурорами США про визнання провини за звинуваченням у участі в банді, що займалася поширенням шкідливих програм.

За повідомленнями, банда, що діє під назвою NetWalker, з 2020 року витягла з жертв $46 млн.

У березні Вашон-Дежарденса екстрадували до Флориди з Канади після арешту правоохоронними органами. Тоді у нього конфіскували біткоїнів на $28 млн. Однак повний ступінь його причетності залишається не розкритим.

Домовленість із прокурорами ще має бути затверджена судом, але Вашон-Дежардену, як і раніше, загрожує до 40 років позбавлення волі. Умови угоди включають положення про повну співпрацю з прокуратурою в обмін на менший строк ув’язнення.

Інші члени банди знаходяться на волі, але свідчення Вашон-Дежардена можуть відіграти важливу роль у притягненні до відповідальності.

Вашон-Десжардінс працював у Канадському департаменті державних послуг та закупівель, спеціалізуючись на нерухомості.

Згідно зі звітом Chainalysis, NetWalkers – одна з найбільших банд за останні кілька років, яка займається поширенням програм-вимагачів.

Для розширення масштабів діяльності NetWalker, як повідомляється, здає свої шкідливі програми в оренду дрібнішим бандам в обмін на відсоток від виручки, що відомо як ransomware-as-a-service.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *