Інвестиційний фонд Franklin Templeton планує вкласти кошти в біткоїн


06.06.2023
Блокчейн-стартап Lit Protocol залучив $13 млн фінансування від криптофонду 1KX

Franklin Templeton, одна з найбільших в США інвестиційних компаній, що управляє активами на суму 1,5 трлн доларів, планує вкласти кошти в біткоїн і пов’язані з ним технології. Про це повідомила старший віце-президент компанії з криптобізнесу Сенді Каул в інтерв’ю Скотту Мелкеру.

За словами Каул, компанія вважає за краще виходити на ринок, коли ціни низькі і сектор не перебуває в центрі уваги. Таким чином, поточний період зниження цін на криптовалюти є часом, коли інституційні інвестори стратегічно позиціонують себе на ринку.

Крім того, Каул наголосила на важливості участі інституційних інвесторів у створенні міцного фундаменту для ринку, який відіграватиме вирішальну роль у просуванні криптовалюти до нових висот після криптозими.

Розповідаючи про входження Franklin Templeton у сферу цифрових активів, Каул розповіла, що компанія також зацікавлена в технології, яка лежить в основі біткоїна, і вирішила провести експерименти з блокчейном для забезпечення операційної ефективності та економії витрат для своїх підприємств.

Franklin Templeton почала дослідження окремих криптовалют, створила портфелі з декількох монет і навіть інвестувала в різні криптовалютні компанії через спеціальний венчурний фонд, запущений 2021 року. Крім того, Каул повідомила, що компанія є валідатором, що допомагає мати повне уявлення про мережу біткоїна та її зростання.

За її словами, інтерес Franklin Templeton до криптовалют виходить за межі біткоїна. Каул наголосила на широких можливостях, які пропонує технологія блокчейн, і висловила віру в те, що інвестори досліджуватимуть можливості, що відкриваються.

Восени 2022 року Franklin Templeton оголосила про запуск біржового фонду, орієнтованого на проєкти у сфері метавсесвітів. Фонд було включено до лістингу відразу на трьох біржах: Deutsche Börse Xetra, Borsa Italiana і Лондонській фондовій біржі (LSE).

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *