Інвестори з Великобританії очікують зростання кількості криптовалютних інвестиційних фондів — дослідження


22.06.2022
Інвестори з Великобританії очікують зростання кількості криптовалютних інвестиційних фондів — дослідження

Інституційні інвестори з Великобританії прогнозують, що кількість криптовалютних та цифрових інвестиційних фондів у майбутньому збільшуватиметься, повідомляє FinExtra з посиланням на опитування Nickel Digital Asset Management.

Згідно з опитуванням, 93% респондентів заявили, що кількість криптовалютних фондів збільшуватиметься протягом найближчих трьох років у міру поліпшення регулювання. 97% очікують, що нормативно-правова база криптовалюти покращиться протягом двох років.

Зокрема, прогнозується, що дружнє регулювання криптовалют у Німеччині та Об’єднаних Арабських Еміратах (ОАЕ) позитивно вплине на регулювання в інших країнах. 53% респондентів прогнозували, що такі установи як пенсійні фонди збільшать свої інвестиції в криптовалюту.

Усі респонденти були впевнені, що цифрові активи стануть мейнстримом, а 93% заявили, що цифрові активи, особливо DeFi, з’являються як альтернатива традиційним фінансам.

Це опитування було проведено серед інвесторів корпоративного рівня (інституційні інвестори, хедж-фонди, компанії з управління активами тощо), які управляють активами на загальну суму 71,73 мільярда доларів.

Читайте також: Президент Європейського центрального банку закликала до регулювання стейкінга криптовалют

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *