Інвестори з Уолл-стріт очікують, що біткоїн впаде до $10 000 – дослідження

Нещодавнє дослідження, проведене Bloomberg MLIV Pulse, показало, що 60% опитаних інвесторів з Уолл-стріт вважають падіння біткоїну до $10 000 більш ймовірним сценарієм, ніж зростання активу до $30 000. Опитування також показало, що професійні інвестори більш прихильні до криптовалютної індустрії ніж роздрібні інвестори.

Останнє падіння криптовалютного ринку та негативні події навколо цього сектора змінили загальний настрій. Біткоїн, наприклад, не росте з початку року і торгується далеко від свого піку 2021 року. Фактично, наприкінці минулого місяця основний цифровий актив завершив свій найгірший квартал за десятиліття.

Враховуючи цей низхідний тренд, не дивно, що 60% з 950 опитаних інвесторів з Уолл-стріт вважають, що ціна біткоїна має більше шансів впасти до $10K, ніж злетіти до $30K.

Дослідження показало, що криптовалюти є вкрай полярною темою серед учасників опитування. 28% заявили, що цифрові активи – це майбутнє фінансів, у той час, як кожен п’ятий респондент заявив, що вони нічого не варті.

Загальна недовіра до цього класу активів також пояснюється тим, що в даний час світ стикається з численними проблемами, такими як висока інфляція, енергетична криза та воєнні конфлікти.

Незважаючи на ведмежі прогнози щодо біткоїну, більшість інвесторів з Уолл-стріт вважають, що він залишиться найпотужнішим активом у своїй сфері, а другий за ринковою капіталізацією активу, Ethereum, – “втратить лідерство”.

Торкаючись питання про невзаємозамінні токени (NFT), більшість учасників назвали їх просто арт-проектами або символами статусу. Лише 9% вважають, що цифрові колекційні товари можуть бути відповідною інвестиційною можливістю.

Метт Малей, головний ринковий стратег Miller Tabak + Co, заявив, що торішнє зростання криптовалют було прикладом фінансової бульбашки. На його думку, така подія буде присвячена чомусь іншому, оскільки спекулятивні ажіотажі рідко повторюються двічі.

Можна припустити, що падіння криптовалютного ринку та паніка серед інвесторів були спричинені численними крахами проектів та проблемних підприємств у галузі.

Приклад Terra – один із найвідоміших. У травні алгоритмічний стейблкоїнів протоколу, UST, втратив прив’язку і впав нижче за цільовий рівень у $1. Незабаром після цього нативний токен LUNA також вирушив у вільне падіння, що призвело до жахливих втрат для інвесторів.

У червні платформа DeFi, Celsius, зупинила зняття коштів, свопи та перекази між рахунками, пославшись на “екстремальні ринкові умови”. Раніше цього місяця компанія звільнила 150 співробітників, що становить близько чверті всього персоналу.

BlockFi була ще однією проблемною компанією, якій довелося вирішувати низку проблем. Минулого місяця вона звільнила 20% своїх співробітників, а через кілька днів штат Айова зобов’язав її виплатити адміністративний штраф у розмірі майже 1 мільйона доларів за те, що вона не зареєструвалася як платформа для торгівлі цінними паперами.

На тлі цих подій біржа цифрових активів FTX та крипто-кредитор Ledn оголосили про намір придбати BlockFi.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Новини за темою

Мільярдер Майкл Сейлор розповів, скільки біткоїнів йому належить

Засновник і голова ради директорів компанії MicroStrategy Майкл Сейлор...

Аналітики Bloomberg зафіксували посилення кореляції біткоїна та фондового індексу S&P 500

Наприкінці серпня знизилася залежність біткоїна від американського фондового ринку....

Невідомий криптовалютний кит вивів із біржі Huobi понад $1 млрд

За даними криптовалютного Twitter-трекера Whale Alert, в останню годину...

Глава Binance вважає купівлю біткоїнів компанією MicroStrategy правильним рішенням

CEO криптовалютной біржі Binance Чанпенг Чжао схвалив кроки MicroStrategy,...

Експерт прогнозує зниження ціни біткоїна до $12 000

Гарет Солоуей, головний ринковий стратег платформи InTheMoneyStocks, висловив думку,...

Роберт Кійосакі назвав 7 причин, чому потрібно купувати біткоїн

Роберт Кійосакі, автор книги "Багатий тато, бідний тато", рекомендував...

Аналітик Bloomberg вважає, що вартість біткоїна досягне $100 000 через три роки

Провідний товарний аналітик Bloomberg Майк Макглоун в інтерв'ю Kitco...

Останні новини

Якою буде вартість біткоїна: мільярдер Майк Новограц оновив свій прогноз

Біткоїн, який займає перше місце серед криптовалюту за ринковою капіталізацією, може впасти ще нижче, оскільки компанії, які займаються цифровими активами, продовжують скорочувати свої витрати....

Аналітик, який передбачив нинішнє падіння курсу біткоїну, дав новий прогноз

Криптоаналітик під псевдонімом Crypto Capo, що передбачив нинішній ведмежий ринок біткоїну (BTC), вважає, що найближчими днями цифрові активи нададуть чудові можливості для торгівлі. У своєму...

Невідомий криптовалютний кит вивів із біржі Huobi понад $1 млрд

За даними криптовалютного Twitter-трекера Whale Alert, в останню годину невідомий криптовласник вивів понад $1,02 млрд у криптовалютах із біржі Huobi. Він здійснив кілька транзакцій...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here