Інвестори з Уолл-стріт очікують, що біткоїн впаде до $10 000 – дослідження


11.07.2022
wall street bitcoin

Нещодавнє дослідження, проведене Bloomberg MLIV Pulse, показало, що 60% опитаних інвесторів з Уолл-стріт вважають падіння біткоїну до $10 000 більш ймовірним сценарієм, ніж зростання активу до $30 000. Опитування також показало, що професійні інвестори більш прихильні до криптовалютної індустрії ніж роздрібні інвестори.

Останнє падіння криптовалютного ринку та негативні події навколо цього сектора змінили загальний настрій. Біткоїн, наприклад, не росте з початку року і торгується далеко від свого піку 2021 року. Фактично, наприкінці минулого місяця основний цифровий актив завершив свій найгірший квартал за десятиліття.

Враховуючи цей низхідний тренд, не дивно, що 60% з 950 опитаних інвесторів з Уолл-стріт вважають, що ціна біткоїна має більше шансів впасти до $10K, ніж злетіти до $30K.

Дослідження показало, що криптовалюти є вкрай полярною темою серед учасників опитування. 28% заявили, що цифрові активи – це майбутнє фінансів, у той час, як кожен п’ятий респондент заявив, що вони нічого не варті.

Загальна недовіра до цього класу активів також пояснюється тим, що в даний час світ стикається з численними проблемами, такими як висока інфляція, енергетична криза та воєнні конфлікти.

Незважаючи на ведмежі прогнози щодо біткоїну, більшість інвесторів з Уолл-стріт вважають, що він залишиться найпотужнішим активом у своїй сфері, а другий за ринковою капіталізацією активу, Ethereum, – “втратить лідерство”.

Торкаючись питання про невзаємозамінні токени (NFT), більшість учасників назвали їх просто арт-проектами або символами статусу. Лише 9% вважають, що цифрові колекційні товари можуть бути відповідною інвестиційною можливістю.

Метт Малей, головний ринковий стратег Miller Tabak + Co, заявив, що торішнє зростання криптовалют було прикладом фінансової бульбашки. На його думку, така подія буде присвячена чомусь іншому, оскільки спекулятивні ажіотажі рідко повторюються двічі.

Можна припустити, що падіння криптовалютного ринку та паніка серед інвесторів були спричинені численними крахами проектів та проблемних підприємств у галузі.

Приклад Terra – один із найвідоміших. У травні алгоритмічний стейблкоїнів протоколу, UST, втратив прив’язку і впав нижче за цільовий рівень у $1. Незабаром після цього нативний токен LUNA також вирушив у вільне падіння, що призвело до жахливих втрат для інвесторів.

У червні платформа DeFi, Celsius, зупинила зняття коштів, свопи та перекази між рахунками, пославшись на “екстремальні ринкові умови”. Раніше цього місяця компанія звільнила 150 співробітників, що становить близько чверті всього персоналу.

BlockFi була ще однією проблемною компанією, якій довелося вирішувати низку проблем. Минулого місяця вона звільнила 20% своїх співробітників, а через кілька днів штат Айова зобов’язав її виплатити адміністративний штраф у розмірі майже 1 мільйона доларів за те, що вона не зареєструвалася як платформа для торгівлі цінними паперами.

На тлі цих подій біржа цифрових активів FTX та крипто-кредитор Ledn оголосили про намір придбати BlockFi.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *