Інвестори конвертують криптоактиви в стейблкоїни, очікуючи продовження ведмежого настрою на ринку — дослідження


02.09.2022
Загальний обсяг пропозиції стейблкоїнів знизився у другому кварталі вперше із січня 2020 року

Аналітики Bank of America (BofA) провели дослідження, в якому зафіксували більш обережну поведінку інвесторів через невизначеність настрою на крипторинку.

Згідно звіту BofA, криптоінвестори все частіше воліють працювати зі стейблкоінами, прив’язаними до долара США або золота, оскільки волатильність цифрових активів все ще занадто висока через ведмежий натрій на ринку. Також експерти стверджують, що інвесторів непокоїть перспектива затяжної рецесії в США.

Незважаючи на те, що ціна більшої частини активів, зокрема цифрових, помітно зросла з червневих мінімумів, непередбачуваність дій ФРС США змушує трейдерів торгувати обережніше. Якщо високі процентні ставки збережуться протягом тривалого часу, ситуація в криптоіндустрії може відкотитися назад, вважають аналітики BofA.

На думку експертів, ризиковані активи, включаючи криптовалюти, ймовірно, переживають класичний відскок після рецесії, що тривала. Банк провів аналіз потоку токенів, який показав, що імпульс від купівлі цифрових активів слабшає, і інвестори переходять в оборонну позицію, запасаючись стейблкоінами.

Раніше у банку повідомляли, що на ринку криптовалют знизилася кількість активних користувачів більш ніж на 50% порівняно з максимальним значенням листопада 2021 року.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *