Інвестор збирається використати собак-роботів для пошуку втрачених біткоїнів на суму $176 млн


25.07.2022
spot Boston Dynamics

Джеймс Хоуеллс, британський інженер, який у 2013 році випадково викинув жорсткий диск з 7500 BTC, не втрачає надії повернути втрачену криптовалюту. У недавньому інтерв’ю Business Insider IT-розробник розповів, що планує використовувати для повернення монет двох собак-роботів Spot, створених американською компанією Boston Dynamics.

Робот Spot компанії вперше став комерційно доступним у червні 2020 року, коли він надійшов у продаж за ціною $74,500 за одиницю. З того часу Spot сканував будівельні проекти, пас овець та патрулював парки у Сінгапурі для забезпечення соціальної дистанції.

Хауеллс розповів виданню, що роботи будуть використовуватися як для забезпечення безпеки в ролі блукаючих камер відеоспостереження, так і для сканування землі в пошуках жорсткого диска, що зник.

Повідомляється, що Джеймс Хоуеллс для втілення свого плану зумів отримати близько $11 млн потенційного фінансування від двох європейських венчурних капіталістів. Однак перед запуском плану Хауеллс має отримати дозвіл від міської ради, щоб провести розкопки на звалищі. Якщо місцева влада вирішить залишити його жорсткий диск з біткоїном під купами сміття, Джеймс планує звернутися до суду.

Хауеллс сказав, що якщо проект буде реалізовано, він хотів би назвати собак-роботів “Сатоші” та “Хел”. Сатоші Накамото – це псевдонім людини чи групи людей, які створили біткоін, а Хел Фінні – перший в історії одержувач біткоіна.

Навіть якщо Хоуеллсу вдасться знайти бажаний жорсткий диск, немає жодної гарантії, що його біткоїни вдасться отримати. Доля його запасів BTC залежить від того, чи вціліють пластини – жорсткого диска, де зберігаються дані. Якщо цей компонент сильно пошкоджений, то шанси відновити вінчестер, на якому зберігається криптовалюта, будуть дуже малі, вважає Хауеллс.

Незважаючи на втрату своїх запасів криптовалюти, криптовалютний ентузіаст не розчарувався у біткоїні. Хауеллс розповів Business Insider, що продовжує заробляти життя трейдингом.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *