Інституційні криптоактиви показали рекордний щотижневий відтік у розмірі $423 млн


28.06.2022
Інституційні криптоактиви показали рекордний щотижневий відтік у розмірі $423 млн

«Щоденні потоки фондів цифрових активів», у період з 20 по 24 червня канадські інвестори позбулися криптовалют на суму $487,5 млн, згідно з останнім випуском звіту CoinShares.

Загальний відтік за тиждень був частково компенсований припливом з інших країн на суму $70 млн, при цьому на інвесторів із США припадало понад половини притоку з $41 млн.

За межами США інвестори з Німеччини та Швейцарії забезпечили приплив у розмірі $11 та $10,4 млн кожен. Для порівняння, бразильці та австралійці також зробили невеликий внесок у розмірі $1,6 млн та $1,4 млн.

Загалом відтік коштів становив $422,8 млн, що стало найбільшим тижневим відтоком інституційних інвесторів з початку відстежування цього показника аналітиками CoinShares. Примітно, що ця цифра більш ніж удвічі перевищує попередній рекорд $198 млн, встановлений у січні цього року.

«На регіональному рівні відтік походив із канадських бірж та одного конкретного провайдера. Відтік стався 17 червня, але був відображений у цифрах минулого тижня через затримки торгових звітів і, ймовірно, спричинив падіння біткоїна до $17 760 у ці вихідні».
Що стосується відтоку за активами, інвестиційні продукти, що пропонують доступ до біткоїну (BTC), показали відтік на суму $453 млн, тоді як продукти Solana (SOL) також показали незначний відтік у розмірі $100 000.

Інвестиційні продукти Ethereum (ETH) також подолали 11-тижневу тенденцію відтоку, зафіксувавши приплив у розмірі 10,9 млн. доларів. Тим не менш, у продуктах ETH з початку року відтік становив $448,3 млн, що робить його найменш переважним для інвестицій серед інституційних інвесторів цього року.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *