Ігрова компанія Square Enix Square Enix почне розробляти блокчейн-ігри у рамках партнерства з проектом Oasys


16.09.2022

Square Enix, одна з найбільших японських ігрових компаній, уклала угоду про партнерство з Oasys, блокчейн-проектом, орієнтованим на Web3. Про це повідомляє Bloomberg.

В рамках цього партнерства Square Enix увійде до складу перших 21 валідаторів мережі Oasys та вивчатиме нові можливості розробки блокчейн-ігор з використанням цієї децентралізованої технології.

“Наш спільний ентузіазм щодо ігор web3 робить це партнерство захоплюючим для нас, і ми з нетерпінням чекаємо на отримання інформації, яка може сприяти створенню абсолютно нового ігрового досвіду для геймерів по всьому світу.” – заявив Йосуке Сайто, директор підрозділу Blockchain Entertainment компанії Square Enix.

Відомо, що серед 21 валідатора блоків Oasys окрім Square Enix також є такі традиційні та блокчейн-компанії, як Bandai Namco, Sega, Ubisoft, Netmarble, Wemade, Com2us і Yield Guild Games.

Зосередженість Square Enix на блокчейні не є чимось новим. Компанія включила технологію блокчейн як частину своєї бізнес-моделі ще в минулому році, заявивши, що “зосередиться на блокчейн-іграх, заснованих на економіці токенів, як формі децентралізованого контенту”.

У липні компанія оголосила про плани випустити невзаємозамінні токени (NFT) на тему Final Fantasy з використанням блокчейна Enjin в 2023 році, в рамках святкування 25-річчя створення франшизи.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *