Європейська банківська група KBC Group випустила власний токен


21.06.2022
Європейська банківська група KBC Group випустила власний токен

KBC Group зі штаб-квартирою в Брюсселі, яка є «провідною європейською фінансовою групою, що спеціалізується на наданні продуктів та послуг банківського страхування для роздрібних клієнтів, малого та середнього бізнесу та клієнтів із середньою капіталізацією», об’явила про запуск прив’язаного до євро цифрового токена «Kate Coin».

Згідно з пресс-релізом, KBC є «першим фінансовою установою в Європі, яка готова випустити власну цифрову монету на основі технологій блокчейна».

«KBC завжди був в авангарді нових розробок, таких, як мобільний банкінг, цифровий помічник і блокчейн… З Kate Coin ми входимо в цей новий світ і ще підтверджуємо свою позицію лідера та еталону в області цифрового банківського страхування». – сказав генеральний директор KBC Йохан Тайс.

Kate Coin — це цифрова монета, функціонує на технології блокчейн та повністю розроблена KBC. Незабаром частні клієнти KBC зможуть придбати монети Kate і ефективно використовувати їх через свій кошелек Kate Coin в KBC Mobile. Це відбувається в так званому середовищі «замкнутого циклу», у закритому середовищі, за межами якої Kate Coin не має цінності, говориться в пресс-релізі.

Kate Coin, функціонує на цифровому помічнику Kate. Він буде активно підтримувати клієнтів у всій групі KBC сьогодні і в майбутньому. Створення цифрового помічника Kate і Kate Coin дозволить клієнтам KBC економити час і гроші. Перші конкретні кроки зараз здійснюються всередині KBC в Бельгії, але в кінцевому підсумку монети Kate Coin буде розгорнуто у всій групі KBC”.

>> Читайте також: Аналітик, який спрогнозував падіння біткоїну у 2022 році, випустив нове попередження для криптотрейдерів

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *