ЄЦБ вимагає від країн Євросоюзу дотримання стандартів регулювання криптоіндустрії


05.07.2022
ЄЦБ вимагає від країн Євросоюзу дотримання стандартів регулювання криптоіндустрії

Європейський центральний банк (ЄЦБ) вимагає від країн ЄС дотримання єдиних стандартів при підготовці національних законів про регулювання криптовалютної галузі.

Минулого тижня Єврокомісія ухвалила законопроект щодо нагляду за цифровими валютами (MiCA), який встановлює єдині стандарти регулювання криптовалют у країнах Євросоюзу. Нові стандарти набудуть чинності через 18 місяців після підписання ухвали.

ЄЦБ вимагає від країн Євросоюзу дотримання стандартів регулювання криптоіндустрії

Єврокомісія вважає, що нова нормативно-правова база послужить захисту інвесторів та споживачів. Відповідно до постанови, всім постачальникам послуг цифрових активів потрібен дозвіл на роботу в ЄС. На них покладається відповідальність за збереження коштів на цифрових гаманцях інвесторів.

Європейське банківське управління (EBA) сформує публічний реєстр постачальників криптоактивів та проведе їх оцінку на відповідність новим вимогам. Однак ЄЦБ стурбований тим, що ухвалення національних законів щодо регулювання галузі проводиться без урахування запропонованих Єврокомісією єдиних стандартів.

У червні уряд Литовської Республіки заявив, що планує розробити національне законодавство, не чекаючи ухвалення єдиного закону про регулювання криптоактивів для країн ЄС.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *