Японська Nomura Holdings відкриває новий крипто-підрозділ у Швейцарії


22.09.2022
Японська Nomura Holdings відкриває новий крипто-підрозділ у Швейцарії

Японська фінансова холдингова компанія Nomura Holdings відкриває новий крипто-підрозділ у Швейцарії під назвою Laser Digital.

Згідно з дорожньою картою нового проекту, Laser Digital буде зосереджена на вторинній торгівлі, венчурному капіталі та інвестиційних продуктах як трьох основних напрямках в криптосфері.

Згідно з повідомленням, нова філія запустить кілька продуктів в найближчі місяці. Перший з них Laser Venture Capital, який буде шукати проекти DeFi, CeFi, Web3 і блокчейн для інвестування з метою побудови цифрової екосистеми.

Повідомляється, що керівник відділу торгівлі та інвестицій Nomura Стівен Ешлі піде зі своєї нинішньої посади, щоб стати головою Laser Digital, тоді як керівник криптовалюти Nomura Джаз Мохідін буде виконувати обов’язки генерального директора підрозділу.

Крістофер Вілкокс, колишній глава управління активами в JP Morgan, замінить Ешлі на посаді глави відділу торгівлі та інвестицій в Nomura.

Nomura почала запускати криптовалютні функції з початку року. Однак перший вихід компанії на крипторинок датується 2020 роком, коли вона запустила послуги зберігання біткойнів (BTC) та інших криптовалют для інституційних інвесторів, назвавши цю послугу “Komainu”.

У травні 2022 року компанія оголосила, що розширює свої криптовалютні послуги, щоб відповісти на запити інституційних клієнтів. У Nomura Holdings повідомили, що почали пропонувати деривативи на біткоїн для своїх клієнтів в Азії. Для цього Nomura уклала партнерство з CME Group, щоб використовувати її платформу для обслуговування деривативів.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *