Якою буде вартість біткоїна: мільярдер Майк Новограц оновив свій прогноз


08.07.2022
Майк Новограц: зростання курсу біткоїну до $500 000 можливе в найближчі п'ять років

Біткоїн, який займає перше місце серед криптовалюту за ринковою капіталізацією, може впасти ще нижче, оскільки компанії, які займаються цифровими активами, продовжують скорочувати свої витрати. Таку думку висловив у новому інтерв’ю Squawk Box на CNBC Майк Новограц.

На думку міліардера, вартість біткоїна не опуститься нижче за $13 000, проте Новограц вважає, що курс активу відскочить вниз від нинішніх рівнів.

“Це стара як час історія, коли приплив грошей на ринок закінчився. Ми також побачили багато і багато надлишкового левериджу в централізованих криптокомпаніях. Такі компанії, як Celsius, Three Arrows та BlockFi, мали просто неймовірні обсяги позикових коштів. Зараз ми бачимо, як багато хто з цих компаній оголошують про банкрутство, і відбувається масове зниження боргового навантаження. Я думаю, що більша частина цього делевериджу вже вийшла із системи.” – заявив Майк Новограц.

За словами Новограца, BTC може опуститись нижче, перш ніж на ринок прийде новий капітал, що призведе до ралі.

“Чи можемо ми опуститися нижче? Звичайно, можемо. Відчувається, що ми на 90% пройшли через цей процес зниження боргового навантаження. Проблема, звичайно, в тому, що для того, щоб піднятися набагато вище, потрібно, щоб наратив знову набрав обертів, і щоб прийшов новий капітал.Моя інтуїція підказує, що це буде неспокійний бічний тренд протягом деякого часу, поки ФРС не здригнеться, і ми не отримаємо таку макрооповідь, або просто шкода не буде закрита”.

На момент написання біткоїн продається за ціною $21 412. Вартість актива зросла на 5,25% за добу.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *