Група інвесторів Goldman Sachs придбає активи Celsius


25.06.2022
Група інвесторів Goldman Sachs придбає активи Celsius

Goldman Sachs прагне залучити $2 млрд від інвесторів, щоб купити активи у проблемного криптокредитора Celsius. Про це пише CoinDesk з посиланням на двох людей, знайомих із цим питанням.

Запропонована угода дозволить інвесторам скуповувати активи Celsius з потенційно більшими знижками у разі подання заяви про банкрутство.

Один із співрозмовників CoinDesk розповів Goldman Sachs, що банк вимагає зобов’язання у криптофондів Web3, фондів, що спеціалізуються на проблемних активах, і традиційних фінансових установ із достатньою кількістю готівки. Активи, швидше за все, криптовалюти, які мають бути продані дешево, тоді, швидше за все, керуватимуться учасниками кампанії зі збору коштів.

Celsius, яка станом на травень цього року надала клієнтам понад $8 млрд та активи під управлінням у розмірі $12 млрд, оголосила 12 червня, що припинить виведення коштів зі своєї платформи, пославшись на «екстремальні ринкові умови». Розкриття інформації відправило ціну біткоїну нижче $20 000.

Раніше Wall Street Journal повідомляла, що Celsius найняла консалтингову фірму Alvarez & Marsal як радник щодо можливої подачі заяви на банкрутство. У тому ж місяці газета писала, що компанія також залучила юристів із Akin Gump Strauss Hauer & Feld.

За словами людей, знайомих із цим питанням, Citigroup (C) та Akin Gump рекомендували подання заяви про банкрутство Celsius.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *