Goldman Sachs збирається інвестувати мільйони доларів у криптоіндустрію


12:25 PM, 6 Грудня 2022
Блокчейн-стартап Lit Protocol залучив $13 млн фінансування від криптофонду 1KX

Один з найбільших у світі інвестиційних банків Goldman Sachs планує інвестувати мільйони доларів в купівлю криптовалютних компаній, оскільки нещодавній крах FTX вплинув на зниження їх вартості. Про це в інтерв’ю агентству Reuters заявив Метью Макдермотт, виконавчий директор банку.

За словами Макдермотта, наразі фірма вже проводить комплексну перевірку деяких криптовалютних компаній.

На думку виконавчого директору компанії, великі банки бачать можливості в криптопросторі, оскільки крах FTX висвітлив необхідність посилення регулювання в галузі.

Криза ліквідації FTX і сага про банкрутство перевернули криптовалютний простір з ніг на голову з початку листопада. Крах FTX продовжує мати ефект доміно, зачіпаючи компанії, орієнтовані на криптовалюти, які певною мірою були пов’язані з біржею.

У той час як крах FTX зменщив інтерез до ринку роздрібних інвесторів, деякі інституціонали працюють над прискоренням прийняття криптовалют. 6 грудня криптокомпанія SEBA Bank уклала партнерську угоду з фірмою, що надає фінансові послуги, HashKey Group, щоб прискорити інституційне впровадження криптовалюти в Гонконзі та Швейцарії.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!