ЗМІ: Федеральні регулятори розслідують Goldman Sachs у справі SVB


16.06.2023
Група інвесторів Goldman Sachs придбає активи Celsius

Наразі Goldman Sachs знаходиться під слідством федеральних регуляторів у у зв’язку з його причетністю до купівлі портфеля цінних паперів Silicon Valley Bank (SVB) до краху банку, повідомляє The Wall Street Journal з посиланням на джерела, знайомі з цим питанням.

Федеральна резервна система США, Комісія з цінних паперів і бірж та Міністерство юстиції запросили документацію у Goldman Sachs в рамках розслідування падіння SVB.

Як повідомили джерела видання, Федеральна резервна система і SEC особливо зацікавлені в отриманні документів, що стосуються подвійної ролі Goldman Sachs як покупця портфеля цінних паперів SVB і консультанта зі збільшення капіталу банку. Повідомляється, що агентства розслідують, чи були які-небудь неправомірні зв’язки між інвестиційно-банківським підрозділом Goldman і його торговим підрозділом щодо продажу портфеля.

У ході розслідування представник Goldman Sachs відповів на звинувачення, заявивши, що банк чітко повідомив SVB у письмовій формі про те, що він не буде виступати в якості консультанта з продажу. Крім того, вони порадили SVB звернутися за послугами до стороннього фінансового консультанта, підкресливши, що SVB не повинен покладатися на будь-які поради, надані Goldman Sachs у цьому питанні.

Goldman Sachs підтвердив свою співпрацю з державними органами, які беруть участь у розслідуванні діяльності SVB, включаючи обмін інформацією щодо їхніх запитів та розслідувань ділової активності банку з SVB у березні 2023 року. Заява банку свідчить про готовність співпрацювати та надавати відповідну інформацію для сприяння розслідуванням, що тривають.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *