Гонконський регулятор розпочав публічні консультації щодо нового режиму ліцензування криптобірж


20.02.2023
Влада Гонконгу офіційно заявила про підтримку криптовалютних проєктів

Комісія з цінних паперів та ф’ючерсів Гонконгу (SFC) розпочала період публічних консультацій для отримання відгуків щодо запропонованого нею режиму ліцензування криптовалютних бірж.

Новий режим, який має бути впроваджений у червні 2023 року, вимагає, щоб усі централізовані платформи для торгівлі криптовалютами, які працюють у Гонконзі, отримали ліцензію регуляторного органу.

Одне з ключових питань у процесі консультацій – чи слід дозволяти ліцензованим біржам обслуговувати роздрібних інвесторів у країні. Якщо так, то які механізми захисту інвесторів слід впровадити.

Нові вимоги регулятора до криптобірж включають безпечне зберігання активів, “Знай свого клієнта”, конфлікти інтересів, кібербезпеку, бухгалтерський облік та аудит, управління ризиками, боротьбу з відмиванням грошей/фінансуванням тероризму та запобігання неправомірним діям на ринку.

Підприємствам, які мають намір продовжувати діяльність і подають заявку на отримання ліцензії, рекомендується проаналізувати і переглянути існуючі системи і засоби контролю, щоб вони відповідали вимогам майбутнього режиму. Біржам і постачальникам послуг, які не мають наміру подавати заявку на отримання ліцензії, доведеться підготуватися до закриття свого бізнесу в Гонконзі.

SFC також планує опублікувати і підтримувати список ліцензованих криптовалютних бірж і провайдерів послуг, щоб інформувати широку громадськість про реєстраційні статуси різних фірм. Процес консультацій триватиме до 20 травня 2023 року.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *