Головний стратег Bloomberg: біткоїн займе центральне місце на ринку у другій половині 2022 року

Головний товарний стратег Bloomberg Майк Макглоун заявив у Twitter, що друга половина цього року може стати для біткоїну (BTC) періодом для росту ціни.

На думку Майка Макглоуна, індекс Galaxy Crypto Index, який відображає кошик найбільших криптовалют для відстеження загальних показників ринку, відображає загальну поведінку ринку з самого дна ведмежого ринку 2018 року.

“Оскільки Bloomberg Galaxy Crypto Index наближається до дна, аналогічного дну 2018 року, а біткоїн впав нижче 50- і 100-тижневих ковзаючих середніх аналогічно минулому падінню, співвідношення ризик-винагорода, ймовірно, буде привабливим для інвесторів у другій половині”.

Макглоун пояснив, що нинішній стан криптовалютного ринку схожий на бульбашку Доткому на початку 2000-х років. За словами аналітика, він заявив, що перед розворотом ринку був подібний цикл, коли з ринку видалялися проекти повітряних куль, і що, на його думку, ми входимо в довгостроковий висхідний тренд.

“Огляд за середину року: Загальна тема криптовалют – прийняття ведмежих ринків і створення кращої фінансової системи, особливо інституційної та довгострокової, подібно до бульбашок доткомів, що лопнув, у 2000-2002 роках. Перша половина була витрачена на ліквідацію бульбашок всіх ризикованих активів.”

Хоча багато криптоінвесторів стурбовані тим, що Федеральна резервна система (ФРС) може придушити цифрові активи своєю відсотковою монетарною політикою, Макглоун стверджує, що ФРС, можливо, доведеться повернутися до політики низьких відсотків у разі ослаблення фондового ринку.

Майк поділився графіком, що показує взаємозв’язок минулих показників прибутковості S&P 500 з індексом відносної сили (RSI), і заявив, що поточний прогноз схожий на інші показники прибутковості. Враховуючи зв’язок S&P 500 з біткоїном, він заявив, що, на його думку, висхідний тренд для біткоїну не за горами.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Новини за темою

Експерт прогнозує зростання вартості біткоїна до $12,5 млн

Засновник криптоінвестиційної компанії Parallax Digital Роберт Брідлав під час...

Аналітики вказали на зниження коефіцієнта прибутковості біткоїна

У вересні коефіцієнт прибутковості витраченого виходу (SOPR) біткоїна опустився...

Мільярдер Стенлі Дракенміллер прогнозує довгострокове зростання криптоактивів

Американський мільярдер-інвестор і засновник хедж-фонду Duquesne Capital Стенлі Дракенміллер...

Складність майнінгу у мережі біткоїну впала на 2%

Складність майнінгу біткоїна знизилася на 2,14%, до 31,36 Т,...

Сенатор США вважає, що біткоїн здатний усунути проблему інфляції

Сенатор США від штату Вайомінг Синтія Ламміс вважає, що...

Майнінг біткоїна генерує лише 0,1% від усього обсягу вуглекислого газу – Дослідження

Обсяг виробленого вуглекислого газу під час майнінгу біткоїна за...

Біткоїн знову різко впав: Курс BTC опустився нижче $19 000

Вчорашнє зростання вартості біткоїна (BTC) в кінцевому підсумку виявилося...

Останні новини

Якою буде вартість біткоїна: мільярдер Майк Новограц оновив свій прогноз

Біткоїн, який займає перше місце серед криптовалюту за ринковою капіталізацією, може впасти ще нижче, оскільки компанії, які займаються цифровими активами, продовжують скорочувати свої витрати....

Біткоїни, що залишалися 10 років неактивними, прийшли в рух

Згідно з даними аналітичних ресурсів, деякі гаманці, які були бездіяльними понад 10 років, активізувалися у 2022 році. Їхні власники стали активно переміщати біткоїни (BTC)....

Аналітики назвали рівні між якими торгуватиметься біткоїн

Експерти аналітичної компаній Glassnode вважають, що біткоїн торгується нижче $20 000 через сильний тиск ФРС США і несприятливий макроекономічний клімат. За словами співзасновників Glassnode Яна...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here