Головний стратег Bloomberg: біткоїн займе центральне місце на ринку у другій половині 2022 року


07.07.2022
Головний стратег Bloomberg: біткоїн займе центральне місце на ринку у другій половині 2022 року

Головний товарний стратег Bloomberg Майк Макглоун заявив у Twitter, що друга половина цього року може стати для біткоїну (BTC) періодом для росту ціни.

На думку Майка Макглоуна, індекс Galaxy Crypto Index, який відображає кошик найбільших криптовалют для відстеження загальних показників ринку, відображає загальну поведінку ринку з самого дна ведмежого ринку 2018 року.

“Оскільки Bloomberg Galaxy Crypto Index наближається до дна, аналогічного дну 2018 року, а біткоїн впав нижче 50- і 100-тижневих ковзаючих середніх аналогічно минулому падінню, співвідношення ризик-винагорода, ймовірно, буде привабливим для інвесторів у другій половині”.

Макглоун пояснив, що нинішній стан криптовалютного ринку схожий на бульбашку Доткому на початку 2000-х років. За словами аналітика, він заявив, що перед розворотом ринку був подібний цикл, коли з ринку видалялися проекти повітряних куль, і що, на його думку, ми входимо в довгостроковий висхідний тренд.

“Огляд за середину року: Загальна тема криптовалют – прийняття ведмежих ринків і створення кращої фінансової системи, особливо інституційної та довгострокової, подібно до бульбашок доткомів, що лопнув, у 2000-2002 роках. Перша половина була витрачена на ліквідацію бульбашок всіх ризикованих активів.”

Хоча багато криптоінвесторів стурбовані тим, що Федеральна резервна система (ФРС) може придушити цифрові активи своєю відсотковою монетарною політикою, Макглоун стверджує, що ФРС, можливо, доведеться повернутися до політики низьких відсотків у разі ослаблення фондового ринку.

Майк поділився графіком, що показує взаємозв’язок минулих показників прибутковості S&P 500 з індексом відносної сили (RSI), і заявив, що поточний прогноз схожий на інші показники прибутковості. Враховуючи зв’язок S&P 500 з біткоїном, він заявив, що, на його думку, висхідний тренд для біткоїну не за горами.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *