Голова Центрального банку Гонконгу впевнений, що криптовалюти “не зникнуть” з ринку


19.07.2022
Hong Kong Monetary Authority

Едді Юе, генеральний директор центрального банку Гонконгу HKMA, вважає, що криптовалюти не “зникнуть”, незважаючи на кризу, що існує в секторі.

Юе, який був присутній на зустрічі за участю чиновників G20, заявив, що криптовалютний ринок має бути більш регульованим, щоб запобігти проблеми, подібні до тих, що сталися з TerraUSD (UST) і токеном LUNA.

За словами голови центрального банку, криптовалюта і децентралізовані фінансові технології продовжуватимуть займати місце в нашому житті, незважаючи на кризи, що виникли в останні місяці.

“Їх зростання може бути обмежене, але я думаю, що криптовалюти і децентралізовані фінанси не зникнуть, незважаючи на ці події, тому що технології та інновації, що лежать в їх основі, імовірно, будуть важливими для майбутнього нашої фінансової системи”. – заявив Едді Юе.

На початку цього року центральний банк Гонконгу опублікував заяву, в якій йдеться про те, що у своїй роботі над криптовалютами він дотримуватиметься На початку цього року центральний банк Гонконгу опублікував заяву, в якій йдеться, що у своїй роботі над криптовалютами він дотримуватиметься “збалансованого підходу, який дозволить, “з одного боку, забезпечити безпеку та ефективність фінансової системи Гонконгу, а з іншого – підтримати фінансове забезпечення рахунків”.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *