Голова SkуBridge Capital назвав справедливу ціну біткоїну


04.08.2022
Голова SkуBridge Capital назвав справедливу ціну біткоїну

Засновник інвестиційної компанії SkyBridge Capital Ентоні Скарамуччі в інтерв’ю Marketwatch заявив, що біткоїн та Ethereum (ETH) коштують надто дешево і справжня ціна монет перевищує поточний показник.

“Згідно з нашими метриками, заснованими на широті клієнтської бази, розміром гаманців, кількістю методів використання, зростанням кількості криптосховищ, адекватною ринковою вартістю біткоїну зараз сягає приблизно $40 000. Справедлива ціна Ethereum становить близько $2800”. — заявив Скарамуччі.

Ентоні також зробив прогноз щодо зміни курсу біткоїну. На його думку, на ринку може виникнути низхідна тенденція, проте вартість монети не опуститься нижче попереднього дна на позначці $17 500.

Скарамуччі також зазначив, що SkyBridge Capital купує лише BTC та ETH з двох причин. По-перше, ці криптовалюти недооцінені. По-друге, технічні індикатори свідчать про те, що ринки біткоїну та Ethereum опинилися в зоні перепроданості.

Топ-менеджер також розповів, що SkyBridge Capital вклала близько 18% капіталу в цифрові активи та криптовалютні компанії.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *