Голова SEC пообіцяв навести лад у криптосекторі та захистити інвесторів


20.07.2022
Голова SEC пообіцяв навести лад у криптосекторі та захистити інвесторів

Голова Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) Гері Генслер заявив в інтерв’ю Bloomberg, що його агентство зробить все, щоб забезпечити відповідність криптооператорів чинним нормам.

Генслер зауважив, що діяльність багатьох операторів підпадає під «класичні частини законів про цінні папери», але ці компанії не дотримуються правил.

Без упередженого ставлення до будь-якої платформи або одного токену існує безліч невідповідностей. Якщо ви залучаєте гроші від громадськості, і ця публіка очікує, спираючись на ваші зусилля на якийсь прибуток, то це підпадає під дію законів про цінні папери, — додав Генслер.

Він також критично висловився на адресу криптовалютних платформ, які останні кілька місяців переживають не найкращі часи. І в цьому випадку, на його думку, йдеться про дотримання класичних розділів законів про цінні папери.

Генслер підкреслив, що надто багато таких платформ не дотримуються закону, через що Комісія має активізуватися та захистити громадськість.

Глава регулятора підтвердив, що агентство продовжить працювати з компаніями в цьому секторі, зокрема застосовуючи жорсткі примусові заходи.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *