Голова криптобіржі FTX вважає, що пік криптозими вже пройдено


08.08.2022
Біржа FTX готова підтримати "декількома мільярдами доларів" криптопроекти, що стали банкрутами

Крипторинок вже пройшов найважчу частину поточної криптозими. Так вважає Сем Бенкман-Фрід, голова популярної криптобіржі FTX. Однак, він попереджає, якщо індекс Nasdaq впаде на 25%, відсоткові ставки продовжать зростати, а в економіці на 2,5 роки настане рецесія, то суворою реальністю може стати курс біткоїну (BTC) у діапазоні $10-$15 тис. У цьому випадку можливо подальше погіршення ситуації на крипторинку. Про це повідомляє Beincrypto.

Як вважає Сем, попереду крипторинок ще чекають деякі незначні потрясіння, але вони будуть цілком керованими.

CEO FTX відмовився давати прогнози щодо курсу Ethereum, але продемонстрував обережний оптимізм щодо біткоїну. Бенкман-Фрід вважає, що в умовах підвищення регуляторної ясності та відновлення ціни курс BTC може вирушити до нових максимумів, хоча позначку в $100 тис він вважає надто далекою.

Крім того, на його думку, ця криптозима була необхідна для того, щоб відсіяти з ринку безрозсудних інвесторів, які не спроможні вдумливо оцінювати реальну вартість активів. Бенкман-Фрід підкреслив, що подібні безпідставні судження застосовні лише в періоди ринкової ейфорії.

Біржа FTX, яку очолює Сем Бенкман-Фрід, поки що з успіхом переживає нинішню криптозиму, яка вже встигла нищівно вдарити по ряду криптопроектів, таких як Voyager Digital, Celsius, Babel Finance та Three Arrows Capital.

Нещодавно Бенкману-Фріду довелося спростовувати чутки про те, що його компанія планує викупити брокерську компанію Robinhood. Згодом ЗМІ повідомляли, що FTX вивчає можливість поглинання південнокорейського конкурента Bithumb.

Крім того, Бенкман-Фрід вже неодноразово заявляв про готовність вливати гроші в криптокомпанії, які опинилися у важкій фінансовій ситуації. Він вважає, що такі дії допоможуть захистити гроші споживачів та не допустять поширення в індустрії «ефекту доміно». На цьому тлі деякі навіть почали порівнювати FTX із банком JPMorgan Chase, який у період фінансової кризи 2008 року відігравав роль кредитора останньої інстанції.

З подібних добрих діянь FTX і Бенкман-Фрід можна згадати продовження кредитної лінії у розмірі $400 млн для BlockFi, покупку в травні 7,6% акцій Robinhood, а також видачу позички для Voyager Digital у розмірі $200 млн і 15 тис. BTC (що, втім, так і не врятувало компанію від банкрутства.

Бенкман-Фрід вважає, що дефіцит довіри між компаніями-партнерами підвищує вартість бізнесу.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *