Голова криптобіржі FTX вважає, що пік криптозими вже пройдено

Крипторинок вже пройшов найважчу частину поточної криптозими. Так вважає Сем Бенкман-Фрід, голова популярної криптобіржі FTX. Однак, він попереджає, якщо індекс Nasdaq впаде на 25%, відсоткові ставки продовжать зростати, а в економіці на 2,5 роки настане рецесія, то суворою реальністю може стати курс біткоїну (BTC) у діапазоні $10-$15 тис. У цьому випадку можливо подальше погіршення ситуації на крипторинку. Про це повідомляє Beincrypto.

Як вважає Сем, попереду крипторинок ще чекають деякі незначні потрясіння, але вони будуть цілком керованими.

CEO FTX відмовився давати прогнози щодо курсу Ethereum, але продемонстрував обережний оптимізм щодо біткоїну. Бенкман-Фрід вважає, що в умовах підвищення регуляторної ясності та відновлення ціни курс BTC може вирушити до нових максимумів, хоча позначку в $100 тис він вважає надто далекою.

Крім того, на його думку, ця криптозима була необхідна для того, щоб відсіяти з ринку безрозсудних інвесторів, які не спроможні вдумливо оцінювати реальну вартість активів. Бенкман-Фрід підкреслив, що подібні безпідставні судження застосовні лише в періоди ринкової ейфорії.

Біржа FTX, яку очолює Сем Бенкман-Фрід, поки що з успіхом переживає нинішню криптозиму, яка вже встигла нищівно вдарити по ряду криптопроектів, таких як Voyager Digital, Celsius, Babel Finance та Three Arrows Capital.

Нещодавно Бенкману-Фріду довелося спростовувати чутки про те, що його компанія планує викупити брокерську компанію Robinhood. Згодом ЗМІ повідомляли, що FTX вивчає можливість поглинання південнокорейського конкурента Bithumb.

Крім того, Бенкман-Фрід вже неодноразово заявляв про готовність вливати гроші в криптокомпанії, які опинилися у важкій фінансовій ситуації. Він вважає, що такі дії допоможуть захистити гроші споживачів та не допустять поширення в індустрії «ефекту доміно». На цьому тлі деякі навіть почали порівнювати FTX із банком JPMorgan Chase, який у період фінансової кризи 2008 року відігравав роль кредитора останньої інстанції.

З подібних добрих діянь FTX і Бенкман-Фрід можна згадати продовження кредитної лінії у розмірі $400 млн для BlockFi, покупку в травні 7,6% акцій Robinhood, а також видачу позички для Voyager Digital у розмірі $200 млн і 15 тис. BTC (що, втім, так і не врятувало компанію від банкрутства.

Бенкман-Фрід вважає, що дефіцит довіри між компаніями-партнерами підвищує вартість бізнесу.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Новини за темою

Мільярдер Майкл Сейлор розповів, скільки біткоїнів йому належить

Засновник і голова ради директорів компанії MicroStrategy Майкл Сейлор...

Аналітики Bloomberg зафіксували посилення кореляції біткоїна та фондового індексу S&P 500

Наприкінці серпня знизилася залежність біткоїна від американського фондового ринку....

Невідомий криптовалютний кит вивів із біржі Huobi понад $1 млрд

За даними криптовалютного Twitter-трекера Whale Alert, в останню годину...

Глава Binance вважає купівлю біткоїнів компанією MicroStrategy правильним рішенням

CEO криптовалютной біржі Binance Чанпенг Чжао схвалив кроки MicroStrategy,...

Експерт прогнозує зниження ціни біткоїна до $12 000

Гарет Солоуей, головний ринковий стратег платформи InTheMoneyStocks, висловив думку,...

Роберт Кійосакі назвав 7 причин, чому потрібно купувати біткоїн

Роберт Кійосакі, автор книги "Багатий тато, бідний тато", рекомендував...

Аналітик Bloomberg вважає, що вартість біткоїна досягне $100 000 через три роки

Провідний товарний аналітик Bloomberg Майк Макглоун в інтерв'ю Kitco...

Останні новини

Якою буде вартість біткоїна: мільярдер Майк Новограц оновив свій прогноз

Біткоїн, який займає перше місце серед криптовалюту за ринковою капіталізацією, може впасти ще нижче, оскільки компанії, які займаються цифровими активами, продовжують скорочувати свої витрати....

Аналітик, який передбачив нинішнє падіння курсу біткоїну, дав новий прогноз

Криптоаналітик під псевдонімом Crypto Capo, що передбачив нинішній ведмежий ринок біткоїну (BTC), вважає, що найближчими днями цифрові активи нададуть чудові можливості для торгівлі. У своєму...

Невідомий криптовалютний кит вивів із біржі Huobi понад $1 млрд

За даними криптовалютного Twitter-трекера Whale Alert, в останню годину невідомий криптовласник вивів понад $1,02 млрд у криптовалютах із біржі Huobi. Він здійснив кілька транзакцій...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here