Голова Cypher Capital: венчурні капіталісти зацікавлені в інвестуванні в блокчейн та криптовалюти


09.07.2022
Blockchain

Керівництво інвестиційної компанії Cypher Capital вважає, що великі інвестори зацікавлені вкладати у криптовалютні проекти, орієнтовані на екологію.

У розмові з індійським виданням Khaleej Times керуючий партнер і гендиректор Cypher Capital Вініт Будки назвав кілька галузей, до яких венчурні компанії мають особливий інтерес: це блокчейн, управління ланцюжками постачання, відновлювані джерела енергії, маркетингові технології та ігри. Бізнесмен визнав, що зараз венчурний бізнес стикається з проблемами, спричиненими погіршенням показників відкритого ринку, інфляцією, зростанням процентних ставок, а також економічною та геополітичною нестабільністю. Тому компанії стали дуже перебірливими у фінансуванні проектів. З іншого боку, за поточних умов ринку великі шанси укласти хороші угоди із творцями дійсно вартих проектів, які витримали тиск ринку, каже Вініт Будки.

Керівник Cypher Capital назвав Web 3.0 перспективною сферою діяльності, незважаючи на те, що зараз вона знаходиться на дуже ранній стадії розвитку. За словами бізнесмена, Cypher Capital та інші венчурні компанії завжди відкриті до інвестицій у криптовалютні проекти, орієнтовані на скорочення вуглецевого сліду в атмосфері, боротьбу зі світовим голодом і нестачею води, тобто мають позитивний вплив на навколишнє середовище.

«Венчурні інвестори відіграють важливу роль у розвитку блокчейну та криптовалют, оскільки новітні технології — це майбутнє інвестицій. Існують різні варіанти їх використання, і вони стануть критично важливими, оскільки швидка індустріалізація та її вплив на довкілля значно вплинуть на умови життя людей. Частина року, що залишилася, допоможе закласти основу для швидкого розвитку цих проектів у найближчі роки, коли економіка відновиться, а новітні технології спростять бізнес-процеси і життя споживачів», — розмірковує Будки.

За даними The Block, інтерес венчурних інвесторів до проектів децентралізованих фінансів (DeFi) сильно знизився у травні. Їхні вкладення склали $176.3 млн, що стало найменшим показником з вересня 2021 року.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *