Голова BitMEX Артур Хейс розповів на якому ціновому рівні знаходиться дно биткоїна


23.07.2022
artur hays about bitcoin bottom

Засновник та колишній генеральний директор компанії Bitmex Артур Хейс висловив у своєму блозі на Medium думку, що останній ціновий мінімум, на якому знаходився нещодавно біткоїн, ймовірно, є дном.

Згідно з його аналізом, класичне дно зазвичай декілька разів тестується перед початком бичачого ринку, і $18 тис не є винятком. Тому поточний рух біткоїну від $18 до $24 тис. може бути просто “коротким покриттям” інвесторів.

“Деякі з вас, кмітливі та досвідчені трейдери, можливо, вже досягли дна ринку, купивши біткоїн нижче за $18 000. Цей рівень, ймовірно, стане дном. Однак дно зазвичай перевіряється ще раз, перш ніж бичачий ринок почне рости на повну силу. Ралі на “ведмежому” ринку відрізняються своєю здатністю змушувати закривати короткі позиції. Я не думаю, що це ралі від $18 000 до майже $24 000 відрізняється від попереднього”. – пояснив експерт.

Хейс також припускає, що дно біткоїну, ймовірно, настане до зміни політики Казначейства США або Федеральної резервної системи. Однак він попередив, що не має уявлення про те, коли відбудеться така зміна політики, і зазначив, що він також чекає на неї.

“Але, якими б вагомими не були мої аргументи, я не маю жодного уявлення про те, коли буде зроблено таку заяву. Я не поспішаю продавати фіат і збільшувати вагу криптовалют у своєму портфелі. Я чекатиму на декларативну заяву від одного з цих двох урядових. агентств, що підтвердить мою гіпотезу”. – додав він.

На момент написання ціна біткоїна знаходиться на рівні $22 910. За останню добу актив подешевшав на 1,1%.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *