Голова Binance: ведмежий ринок – це гарний час для дешевих покупок криптовалют


01.07.2022
Голова Binance підтримав майнінг біткоїну за його ефективність

Виступаючи для подкасту Bankless, генеральний директор Binance Чангпенг Чжао (CZ) сказав, що трейдери із зайвими грошима мають подумати над покупкою криптовалют під час ведмежого ринку, оскільки це «добрий час для дешевих покупок».

Генеральний директор Binance згадав Майкла Сейлора та Наїба Букеле, які придбали біткоїн після падіння цін. Чангпенг Чжао сказав, що якщо трейдери зможуть протриматися на поточному ведмежому ринку, то під час наступного бичачого забігу у них буде набагато більше активів.

«У довгостроковій перспективі індустрія залишиться. Розробляється дедалі більше додатків, у галузь приходить дедалі більше людей, галузь зростатиме, якщо ми подивимося в п’яти-, десяти-, двадцятирічний горизонт».

Чангпенг Чжао вважає, що зростаюча інфляція підштовхує людей до прийняття криптовалют.

Голова Binance: ведмежий ринок – це гарний час для дешевих покупок
Чангпенг Чжао

Однак голова Binance зазначив, що короткострокові перспективи залишаються невизначеними, і ринки можуть як відновитись, так і впасти ще більше найближчими днями. Він рекомендує компаніям тримати запас грошей щонайменше на 10 років, щоб пережити ослаблення ринку. Binance також має достатні резерви, щоб пережити зиму, сказав CZ.

CEO Binance також сказав, що очікує з часом децентралізовані біржі відтіснять централізовані. На думку CZ, такий сценарій буде реалізовано у найближчі п’ять-десять років. Хоча він очікує, що централізовані біржі все ще гратимуть певну роль на ринку, основна частина торгівлі буде здійснюватись через DeFi.

Чангпенг Чжао додав, що Binance не хоче ставати банком або “Фейсбуком”. За його словами, біржа прагне зрештою стати схожою на Google, надаючи низку інструментів для ринку Web3.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *