Голова Binance: я ніколи б не уклав угоду, подібну до тієї, що зробили Alameda і Voyager


08.07.2022
Голова Binance: я ніколи б не уклав угоду, подібну до тієї, що зробили Alameda і Voyager

Генеральний директор криптовалютної біржі Binance вважає за недоцільне видавати кредити криптовалютним брокерам, щоб допомагати їм справлятися з екстремальними умовами ринку.

На подкасті видання Decrypt Чанпенг Чжао прокоментував дії керівника криптовалютної компанії Alameda Research Сема Банкмана-Фріда. Йшлося про видачу позики криптовалютному брокеру Voyager Digital – у червні йому було надано кредитну лінію на суму $500 млн. Цього тижня Voyager Digital подав заяву про банкрутство, після чого з’ясувалося, що Alameda сама заборгувала йому $377 млн.

«Я намагаюся не коментувати діяльність наших конкурентів чи колег по галузі. Але, щиро кажучи, це було несподівано навіть для мене. Я б ніколи не пішов на таку угоду. Я просто не став би інвестувати в подібні компанії з нестачею ліквідності, і залишив би свої гроші при собі», – заявив Чжао.

Голова Binance: я ніколи б не уклав угоду, подібну до тієї, що зробили Alameda і Voyager
Чангпенг Чжао 

Бізнесмен пояснив, що особисто він і Binance віддають перевагу простим угодам, укладання яких залежить від доходу компанії. За словами Чжао, йому не до вподоби угоди, за яких «я надаю тобі гроші, ти повертаєш мені борг, інвестуєш у мене, я даю тобі ще більше грошей у кредит, а потім ти виручаєш мене». Чому б просто не повернути всю початкову суму і не з’ясувати, хто кому винен насправді, обурюється Чжао.

«Фонд Three Arrows Capital, який заборгував Voyager кілька сотень мільйонів доларів, збанкрутував. FTX/Alameda виділила TAC $100 млн і не зберегла їх. Alameda інвестує у Voyager, а потім бере у нього позику $377 млн. Ок… Voyager став банкрутом. FTX не врятувала їх і не повернула гроші? Як це розуміти?..» – написав у Твіттері Чжао.

Через деякий час після того, як криптовалютний кредитний сервіс BlockFi отримав позику від біржі FTX у розмірі $250 млн, Чжао закликав відмовитися від підтримки невдалих проектів. На його думку, нехай краще вони зазнають невдачі та звільнять місце для кращих проектів.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *