Голова Bakkt вважає, що біткоїн залишиться у фінансовій системі назавжди


11:21 AM, 23 Серпня 2022
Голова Bakkt вважає, що біткоїн залишиться у фінансовій системі назавжди

Протягом 2022 року біткоїн знаходиться у ведмежій фазі. Якщо у жовтні 2021 року ціна первої криптовалюти встановила свій історичний максимум, то лише за кілька місяців вона знизилася більш ніж удвічі. Однак на думку генерального директора Bakkt Гевіна Майкла, біткоїн назавжди закріпився у фінансовій системі. Про це повідомляє Yahoo Finance.

Платформа Bakkt надає послуги торгівлі криптовалютами для інституційних інвесторів і, за словами Майкла, їхній інтерес до ринку лише зростає. Гевін Майкл упевнений, що найближчими роками перша криптовалюта покаже значне зростання.

“Інституційні інвестори спостерігають за цією сферою вже дуже довго. Вони чудово бачать усі періоди зростання та спаду. І ми продовжимо розвивати сервіси на платформі Bakkt, щоб відповідати потребам ринку, що змінюються”, – заявив Майкл.

Варто зазначити, що у листопаді минулого року капіталізація криптовалютного ринку сягала $3 трлн. Проте з того часу показник упав на 70% і зараз капіталізація становить трохи більше ніж $1 трлн.

Нещодавно компанія Bakkt оголосила про намір співпрацювати із постачальником платіжних послуг Visa. Частиною цієї співпраці є пропозиція користувачам криптовалютних кредитних та дебетових карток. Раніше компанія Bakkt також уклала аналогічне партнерство з Mastercard.

Криптобіржа ByBit роздає призи! Все просто: реєструєшся, вносиш депозит в стейблкоїнах USDC - отримуєш бонус (до 2000$)! Для участі переходь за посиланням!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!