Голова ARK Invest прогнозує зростання капіталізації BTC до $4,5 трлн


25.10.2022
Аналітик, який передбачив нинішнє падіння курсу біткоїну, дав новий прогноз

Біткоїн може перевершити за цінністю більшість фіатних валют — про це заявила в інтерв’ю Youtube-каналу “What Bitcoin Did” засновниця ARK Invest Кеті Вуд. Вона припустила, що капіталізація BTC зросте до 4,5 трлн доларів.

Вуд пояснила, що такого висновку вони дійшли спільно з економістом Артуром Лаффером (колишній радник експрезидента США Рональда Рейгана), вивчаючи White Paper першої криптовалюти, коли її ціна становила лише $250.

Вуд розповіла, що у процесі вивчення біткоїна вона поцікавилася у Лаффера, чи зможе BTC виконувати три ролі грошей: сховище вартості, розрахункова одиниця і засіб обміну. У відповідь економіст заявив, що біткоїн потенційно може зрости до розмірів усієї грошової бази США. Глава ARK Invest зазначила, що відповідь Лаффера стала однією з головних причин, через яку вона вклала велику суму в першу криптовалюту. Вуд додала, що раніше не розповідала про бесіду, яка спонукала її інвестувати $100 000 у BTC.

Раніше Вуд заявила, що вихід міжнародної інвестиційної компанії BlackRock на криптовалютний ринок може подвоїти курс біткоїна. У серпні BlackRock запустила біткоїн-траст і почала співпрацювати з Coinbase.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *