Глава VanEck: ціна біткоїну зросте більш ніж на 700%


11.06.2022
рух ціни біткоїна

Генеральний директор інвестиційної компанії VanEck Ян ван Екк, висловлює оптимізм щодо ціни біткоїна. На його думку курс активу підніметься до космічних висот, згідно зі звітом ділового видання Barron’s.

Ян ван Екк вважає, що біткоїн може зрости приблизно на 732% з поточних рівнів і досягти $250 000.

На думку Ван Ека, у разі досягнення біткоїном шестизначної ціни, на реалізацію якої, на думку топ-менеджера, можуть піти десятиліття, ринкова капіталізація активу становитиме близько 50% від ринкової капіталізації золота.

“Інвестори розглядають BTC як доповнення до золота. Біткойн має обмежену пропозицію, яка дуже помітна. І це майже неможливо, змінити. Біткоїн досягне половини ринкової вартості золота, або $250 000 за біткоїн, але на це можуть піти десятиліття. Важко визначити часові рамки”. – вважає Ян ван Екк.

Ван Екк також вважає, що інституційні інвестори та уряди сприятимуть зростанню ціни біткоїну.

“Біткоїн зростатиме в ціні, тому що він дозріває. І його інституційне ухвалення зростає з кожним роком. Не тільки інституційні інвестори, а й уряди по всьому світу розглядають його як корисний актив”. – заявив Ван Екк.

З приводу бажаного крипто спильнотою застосування біткоїна як сховища вартості, генеральний директор керуючої компанії каже, що біткоїн вже зараз є загрозою домінування золота.

“Частина попиту на золото перетікає в біткоін, який стає довгостроковим конкурентом золота. Золото було основним активом, але іноді люди купували срібло чи інші дорогоцінні метали. Люди, які шукають сховище вартості, звертають увагу не лише на золото, а й на біткоін. Ми перебуваємо на середній стадії цього циклу прийняття, і на нас чекає подальше зростання”.

На момент написання статті біткоїн торгується на рівні $29094, згідно з данними Coinmarketcap.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *