Глава Titanium Blockchain визнав себе винним у шахрайстві з ICO на суму $21 млн


26.07.2022
Глава Titanium Blockchain визнав себе винним у шахрайській схемі

Майкл Столлері, генеральний директор Titanium Blockchain Infrastructure Services, визнав себе винним у проведенні шахрайської первісної пропозиції монет (ICO), яка залучила 21 мільйон доларів від американських та зарубіжних інвесторів, згідно з прес-релізом Міністерства юстиції США.

Згідно з судовими документами, Столлері не зареєстрував свого ICO в Комісії з цінних паперів та бірж (SEC), як того було потрібно, і він не мав звільнення від цих вимог. Він зізнався у підробці білої книги токена, а також у додаванні фальшивих відгуків клієнтів на веб-сайті Titanium. Проект навіть стверджував, що підписав угоди з такими відомими іменами, як PayPal, Boeing та Walt Disney.

Крім цього, він визнав, що замість того, щоб інвестувати гроші своїх клієнтів, він використав принаймні частину коштів для своїх власних платежів за кредитними картками та для оплати рахунків свого будинку на Гаваях.

Столлері та його компаніяю звинуватили у шахрайстві з цінними паперами ще у травні 2018 року. Наразі йому загрожує до 20 років позбавлення волі.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *