Глава SEC вважає, що всі криптоактиви, крім біткоїна, є цінними паперами


27.02.2023
У SEC мають намір перевірити статус ETH після переходу мережі на PoS

Всі криптовалюти, крім біткоїна, потрапляють до категорії цінних паперів. Таку думку в інтерв’ю виданню New York Magazine висловив голова Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) Гері Генслер.

За його словами, люди вже живуть у світі, де акції Amazon і казначейські зобов’язання США представлені в цифровій формі. Векселів так багато, що можна взяти казначейський ринок на $24 трлн, помістити його в розподілений реєстр і вивести за межі поточного режиму федерального регулювання. Тому всі криптовалюти потрапляють до компетенції SEC, за винятком біткоїна, вважає Генслер. Голова SEC переконаний, що за ними стоять люди, які використовують складні та непрозорі механізми для просування криптоактивів і залучення інвесторів.

“Група підприємців легко може створити юридичні особи в офшорній податковій гавані, у них навіть може бути фонд і фахівці, що займаються юридичними питаннями. Спочатку вони можуть перекинути свій бізнес за кордон, стверджуючи або вдаючи, що скоро вони повернуться до США. Але, по суті, їхні криптоактиви є цінними паперами, тому що інвестори очікують отримання прибутку від їхніх вкладень”, – заявив Генслер.

Останнім часом SEC посилила політику щодо постачальників послуг віртуальних активів (VASP). Раніше SEC закрила стейкінговий сервіс біржі Kraken. Цього місяця відомство приділило особливу увагу і стейблкоїну Binance USD, назвавши його незареєстрованим цінним папером.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *