Глава Hiro: Біткоїн – це ідеальний платіжний пласт, на якому можна будувати додатки


14.09.2022
Що чекає на ринок криптовалют найближчим часом: Скотт Майнерд виступив з похмурим прогнозом

Програмованість Біткоїна (BTC) може сприяти подальшому впровадженню цього активу в ролі технічного і фінансового інструменту в сучасному суспільстві. Таку думку висловив гендиректор компанії Hiro Алекс Міллер в інтерв’ю Cointelegraph.

Міллер вважає, що хоч мережа Біткоїна і не є програмованою, вона може стати чудовим верхнім розрахунковим шаром для створення надійних додатків на її основі.

Підприємець запевнив, що цінність програм, створених поверх Біткоїна, полягає в тому, що вони забезпечують добре врегульований, прийнятий і зрозумілий, а також дуже надійний рівень розрахунків. На його думку, набагато простіше створити продукти на основі мережі BTC, ніж використовувати платформи смарт-контрактів.

Що стосується того, куди рухається крипторинок, Міллер сказав, що криптоволатильність знизиться, коли криптододатки стануть “прийнятішими, інтегрованими та використовуваними в нашому суспільстві”.

На момент публікації курс флагманської знаходиться на позначці $20,246, знизившись на 9% порівняно зі значеннями попереднього дня.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *