Глава Binance вважає купівлю біткоїнів компанією MicroStrategy правильним рішенням


22.09.2022
Голова Binance вважає, що інфляція у США має становити 500%

CEO криптовалютной біржі Binance Чанпенг Чжао схвалив кроки MicroStrategy, поділившись їхнім дописом про купівлю більшої кількості біткоїнів.

“Через кілька років нинішні скептики скажуть: “О, вам так пощастило, що ви ввійшли в біткоїн так рано”. Збережіть цей твіт. Це не фінансова порада.” – написав Чанпенг Чжао.

Днями виконавчий голова компанії бізнес-аналітики MicroStrategy Майкл Сейлор повідомив, що його компанія придбала 301 BTC приблизно за $6 млн за середньою ціною $19 851 за монету. Маючи 130 000 BTC на своєму балансі, фірма стала єдиною публічною компанією, що володіє такою величезною кількістю біткоїнів.

Документи, подані до Комісії з цінних паперів і бірж США, підтверджують, що купівля була здійснена в період з 2 серпня по 19 вересня.

Крім того, великою кількістю біткоїнів володіє приватна біржа Mt Gox, яка давно закрилася і має близько 141 686 BTC. Найближчим часом монети, що залишилися, мають бути розподілені між кредиторами.

Ще однією приватною компанією, що володіє великою кількістю BTC, є Block.one. Згідно зі статистикою Bitcoin Treasury, наразі Block.one зберігає близько 140 000 BTC.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *