Глава Банку Ямайки попередив про ризик використання криптовалют


20.06.2022
Глава Банку Ямайки: криптовалюти "недостатньо стабільні, щоб бути хорошим платіжним засобом

Глава Банку Ямайки Річард Байлз застеріг тих, хто використовує або планує використовувати криптовалюти, пам’ятати про непередбачуваний характер цих активів. Байлес також сказав, що вважає криптовалюту інвестиційним інструментом, а не засобом обміну, оскільки її вартість “недостатня стабільна, щоб бути добрим платіжним засобом”.

У коментарях, опублікованих Jamaica Information Service (JIS), Байлес, який виступав на конференції з цифрових та криптовалютних технологій, сказав, що центральний банк Ямайки не поспішає попереджати людей про волатильність приватних цифрових валют. Він також сказав, що його установа не розглядає криптовалюти як добрий засіб для розрахунків за угодами.

“Якщо ви є досвідченим інвестором, який може зрозуміти криптовалюту, то сміливо використовуйте її. Але ми не розглядаємо її як валюту, яка підходить для транзакцій та платежів.” – сказав Байлес.

За словами регулятора, центральний банк Ямайки підтримує лише свою цифрову валюту центрального банку (CBDC). Він також наголосив, що на відміну від криптовалют, вартість яких може як зростати, так і падати, “долар, який у вас у кишені сьогодні, – це долар, який у вас у кишені буде завтра”.

Наприкінці 2021 року Банк Ямайки оголосив про завершення тестування свого CBDC. Після завершення цього етапу банк розпочав запровадження ямайського CBDC.

Читайте також: Аналітик назвав 5 альткоїнів із потенціалом зростання

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *