Глава Банку Англії в черговий раз розкритикував криптовалюти


14.06.2022
Глава Банку Англії в черговий раз розкритикував криптовалюти

Глава Банку Англії Ендрю Бейлі підтвердив свою позицію щодо криптовалют, заявивши, що цей клас активів “немає внутрішньої цінності”.

Давній скептик криптовалют давав свідчення в парламенті Великобританії наступного дня після того, як кредитна платформа Celsius призупинила перекази та зняття коштів, що призвело до падіння біткоїну (BTC) та решти активів на криптовалютному секторі.

“Криптоактиви не мають внутрішньої вартості. Сьогодні вранці ми стали свідками чергового краху крипто платформи”, – сказав Бейлі.

Коментарі Бейлі прозвучали слідом за рішенням Celsius у неділю ввечері призупинити перекази та зняття коштів, посилаючись на екстремальні ринкові умови.

Компанія Celsius, яка базується у Великій Британії, заявила, що планує “виконати зобов’язання щодо виведення коштів”, незважаючи на спекуляції з приводу її платоспроможності.

Бейлі не соромиться свого зверхнього ставлення до криптовалют, раніше попереджаючи про відсутність цінності сектора в цілому і заявляючи, що біткоін не є практичним платіжним засобом. У грудні він закликав банки Великобританії бути “особливо обережними” із криптовалютами.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *