Гері Генслер: Ринок криптовалют відчуває безліч проблем, подібних до фондового ринку 1920-х років


09.06.2023
У США голова SEC закликав прискорити реєстрацію криптобірж

Ринок криптовалют схожий на фондовий ринок 1920-х років, що кишить шахраями і маніпуляторами. Таку думку висловив голова SEC Гері Генслер під час виступу на конференції Piper Sandler Global Exchange & Fintech Conference. Про це пише Coindesk.

“З таким широким спектром порушення вимог не дивно, що на ринку криптовалют спостерігається багато проблем. Ця історія нам уже знайома. Зараз криптовалюти нагадують ринок у 1920-х роках, до ухвалення федеральних законів про цінні папери: торговці, шахраї, схеми Понці”, – заявив Генслер.

На думку Генслера, на ринку криптовалют потрібно впроваджувати закони про цінні папери, щоб сприяти розвитку криптокомпаній та очистити індустрію від шахраїв.

Крім того, голова SEC оскаржив твердження про те, що чинні правила перешкоджають реєстрації криптопосередників, таких як Coinbase. Натомість чиновник пропонує платформам змінити свою корпоративну структуру і вжити заходів щодо захисту інвесторів від шахрайства.

“Це ті речі, які захищають інвесторів. Той факт, що вони не створили свої платформи з урахуванням законів, не повинно бути приводом для того, щоб піддавати інвесторів ризику”. — заявив Генслер.

Останім часом криптоком’юніті критикує Генслера і SEC за їхній жорсткий підхід до криптовалют, особливо після того, як регулятор подав до суду на найбільші криптовалютні біржі Binance і Coinbase. Прихильники криптовалют обурюються, що своїми діями SEC витісняє інновації зі США.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *