Генеральний директор Pantera Capital вважає, що перехід біткоїну у фазу бичачого ринку не за горами


08.09.2022
Генеральний директор Pantera Capital вважає, що перехід біткоїну у фазу бичачого ринку не за горами

Крипто-зима скоро підійде до кінця і на зміну їй прийде бичачий ринок. Таку думку в інтерв’ю Bloomberg висловив виконавчий керівник американського хедж-фонду Pantera Capital та активний прихильник криптовалют Ден Морхед.

Експерт вважає, що такі злети та падіння нормальні для ринку криптовалют і траплялися неодноразово за останнє десятиліття, включаючи спад у 2018 році та послідовний ринковий бум у наступні кілька років.

«Ми пройшли через три великі цикли ведмежого ринку. Я насправді думаю, що ми досягли мінімумів у червні, і на нас чекає наступний бичачий ринок. Це може бути складно і може зайняти деякий час, але я думаю, що ми на наступному етапі ралі». – заявив Ден Морхед.

Торкаючись майбутньої ціни біткоїну, Морхед передбачив, що вона продовжуватиме зростати приблизно в 2,5 рази на рік.

Також голова Ден Морхед висловив думку, що в найближчому майбутньому багато інших значущих проектів крипторинку можуть розвиватися набагато швидше, ніж біткоїн.

“Біткоїн – це вже не все. Був час, коли біткойн був на 100% ринку, і якийсь час біткоїн та Ethereum були практично всім. Зараз є багато, багато дійсно важливих проектів, і ви бачили ралі біткоїнів, але реальна історія полягає у проектах, відмінних від Bitcoin та Ethereum, які зростають більше”.

На момент публікації біткоін торгується на рівні $19183. Ціна цифрового активу зросла на 1,83% останню добу, згідно з даними Coinmarketcap.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *