Голова Binance назвав Сема Бенкмана-Фріда “одним з найбільших шахраїв в історії”


06.12.2022
Голова Binance назвав криптовалюти, які продовжує холдити

Генеральний директор Binance Чанпен Чжао опубліковав серію твітів, в якій назвав Сема Бенкмана-Фріда (СБФ) “одним з найбільших шахраїв в історії” після того, як його криптовалютна біржа FTX збанкрутіла, залишивши понад мільйон кредиторів без грошей.

Чанпен також назвав СБФ майстерним маніпулятором, коли справа доходить до засобів масової інформації та ключових лідерів громадської думки.

Крім цього, CEO Binance спростував заяви про те, що він “знищив” FTX, написавши 6 листопада твіт про те, що Binance ліквідує володіння токеном FTT, конкуруючої біржі FTX.

“Жоден здоровий бізнес не може бути знищений твітом. Однак я знаю, який саме твіт міг це зробити. Це твіт Керолайн, опублікований через 16 хвилин після мого 6 листопада. Дані показують, що це було справжньою причиною того, чому інвестори почали продавати токени FTT”, – сказав він, посилаючись на твіт Керолайн Еллісон, колишнього генерального директора дочірньої компанії FTX, Alameda Research.

Минулого тижня генеральний директор Kraken Джессі Пауелл обізвав Бенкмана-Фріда після його появи в Twitter, заявивши, що він “повністю сповнений лайна щодо принципів роботи маржинальної торгівлі”.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *