Glassnode: Кількість гаманців, в яких зберігається 1000 і більше біткоїнів, впала до трьохрічного мінімуму


27.06.2023
Інтерес користувачів Google до пошукового запиту "смерть біткоїна" почав різко збільшуватися

Кількість гаманців, на яких зберігається 1000 і більше біткоїнів (BTC), знизилася до трирічного мінімуму. Про це свідчать дані аналітиків Glassnode.

Історичний максимум китових адрес в останій раз було зафіксовано перед початком бичачого ринку 2021 року. Тоді показник досяг 2169 адрес. Наразі цей показник скоротився на 23% до 497 адрес.

Кількість великих власників BTC скоротилася в першій половині 2021 року, після чого була рівною до травня 2022 року. Потім вона продовжила знижуватися після масштабного розпродажу, пов’язаного з крахом екосистеми Terra. Незважаючи на нинішнє цінове ралі біткоїна, кількість китових адрес перебуває на найнижчому рівні за останні три роки.

Згідно з платформою BitInfoCharts, яка надає більш докладні дані про розподіл біткоїна, гаманці з найбільшими балансами належать біржам. Наприклад, Binance володіє 248 597 BTC вартістю близько 7,5 мільярдів доларів.

На момент написання середня ціна біткоїна на біржах становить $30 710. За останні 7 днів вартість активу збільшилася на 14,28%.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *