Glassnode: довгострокові власники біткоїнів мають 90% від загальної пропозиції прибутку


08.06.2022
Glassnode: довгострокові власники біткоїнів мають 90% від загальної пропозиції прибутку

Біткоїн, найстаріша і найбільша у світі криптовалюта за ринковою капіталізацією, нині намагається отримати прибуток на тлі уповільнення світової економіки. У новому звіті Glassnode йдеться про те, що давні власники (LTHs) цього віртуального активу в даний час володіють 90% від загальної пропозиції BTC. За даними CoinMarketCap, в даний час оборот Bitcoin складає 19061762 монети. У звіті Glassnode також йдеться, що останнім часом переважання довгострокових власників в обороті біткоїна зросло.

В останні тижні відсоток пропозиції BTC у прибутку, яким володіють LTH, перевищив позначку 90%.

Термін “пропозиція у прибутку” відноситься до загальної кількості біткойнів, що приносять прибуток на ринку BTC. Ця метрика розраховується шляхом перевірки історії ланцюжка кожного токена BTC, щоб дізнатися, за якою ціною він був проданий востаннє.

Якщо поточна ціна токена BTC перевищує курс купівлі, вважається, що монета отримала певний прибуток.

У цей момент короткострокові власники BTC (STHs) мають у своїх гаманцях лише десять відсотків прибутку від пропозиції BTC.

У звіті Glassnode йдеться, що в цей момент STHs BTC знаходяться на піку свого больового рівня, оскільки вони не мають “нереалізованого прибутку”.

Домінування біткоїну – показник відношення його ринкової вартості до решти криптовалютних ринків – за повідомленнями, цей показник підскочив до семимісячного максимуму більш ніж на 44% навіть на тлі зниження ціни активу.

На момент написання статті BTC торгувався за ціною $30416, згідно CMC.

Крім того, що BTC розглядається як інвестиційний інструмент, на промисловому ринку обговорюються інші варіанти використання BTC.

Наприклад, у березні гігант фінансових послуг Deloitte провів нове дослідження, в якому показав, як біткойн може бути використаний для створення більш дешевої, безпечної та швидкої екосистеми для цифрової фіатної валюти або, конкретніше, цифрової валюти центрального банку або CBDC.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *