GameStop офіційно запустив бета-версію NFT-маркетплейсу


01.11.2022
NFT

Американський ритейлер GameStop офіційно увійшов у світ NFT. NFT-маркетплейс компанії був офіційно запущений на протоколі для масштабування Ethereum tier-2 Immutable X.

На NFT-маркетплейсі GameStop будуть представлені NFT-активи для ігор протокола Immutable X, таких як Gods Unchained, Guild of Guardians і Illuvium, а також інших web3-ігор. Всі транзакції будуть безкоштовними.

В лютому компанія Immutable, що стоїть за розробкою протоколу Immutable X, уклала партнерство з GameStop для створення нового ігрового NFT-ринку. Ринкова капіталізація Immutable за даними на березень цього року становила $2,5 млрд.

“Запуск NFT-маркетплейсу GameStop означає, що ми можемо надати доступ до мільйонів додаткових NFT – більшої кількості найкращих web3-ігор, що знаходяться в розробці, – а геймери отримають досвід світового класу.” – співзасновник Immutable X зробив наступні заяви з цього приводу.

У вересні минулого року GameStop оголосив про партнерство з FTX. Тоді було заявлено, що партнерство з FTX спрямоване на нові ініціативи в галузі електронної комерції та інтернет-маркетингу, а також те, що подарункові картки FTX продаватимуться в деяких магазинах.

Про початок продажу подарункових картк FTX на GameStop було об’явлено 31 жовтня.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *