Galaxy Digital запустила біткоїн-ETF в Бразилії


10.11.2022
brazil bitcoin

Компанія Galaxy Digital запустила спільно з латиноамериканським приватним менеджером з управління активами Itaú Asset Management новий біржовий ETF на біткоїн (BTC) в Бразилії. Початок торгів заплановано на 10 листопада на фондовій біржі B3.

В рамках партнерства компанії плануюють розробити комплексну лінійку криптовалютних ETF з фізичною підтримкою в Бразилії.

Крім біткоїн-ETF, Galaxy, ймовірно, спробує принести в Бразилію ETF, орієнтований на Ethereum, сказав Стів Курц, глобальний глава компанії з управління активами.

Відомо, що Itaú Asset Management управляє активами на суму близько $165 млрд. Її основний бізнес, Itaú Unibanco, має понад 65 мільйонів споживачів і працює в 18 країнах.

Оголошення про партнерство з’явилося після того, як у середу Galaxy повідомила про чистий збиток у розмірі $68 млн за третій квартал. Однак, їхні збитки були меншими, ніж на початку цього року, $112 млн і $555 млн за перший і другий квартали відповідно.

У травні Galaxy співпрацювала з канадською фірмою CI Global Asset Management, щоб представити на фондовій біржі Торонто блокчейн-ETF.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *