Galaxy Digital відмовилася купувати криптокастодіана BitGo


15.08.2022

Інвестиційна компанія Galaxy Digital відмовилася від купівлі крипто кастодіану BitGo. Угода на $1,2 млрд була анонсована ще у травні 2021 року.

Згідно з заявою Galaxy, договір купівлі був розірваний після того, як BitGo не надала до 31 липня 2022 аудированную фінансову звітність за 2021 рік, що відповідає вимогам угоди. У релізі також йдеться, що неустойка не передбачена.

Засновник та гендиректор Galaxy Майк Новограц заявив, що компанія націлена на підвищення ринкової вартості акцій за рахунок розширення переліку послуг для інституційних клієнтів. Зокрема, компанія готується до запуску продукту Galaxy One Prime, ця платформа об’єднає торгівлю, лендинг, кредитування та деривативи, а також запропонує кастодиальні послуги. Galaxy також продовжить процес виходу на американську фондову біржу Nasdaq, додав він.

Galaxy Digital заснована трейдером, інвестором та колишнім головою відділення банку Goldman Sachs у Латинській Америці Майком Новограцем. На кінець ІІ кварталу 2022 року під її керуванням перебували активи на суму 1,7 млрд доларів. Акції компанії торгуються на Фондовій біржі Торонто (TSX) під тикером GLXY.

BitGo заснована у 2013 році Майком Белшем та Беном Девенпортом. Штаб-квартира розташована у Пало-Альто, штат Каліфорнія. Платформа надає кастодіальні послуги, надаючи криптовалютний гаманець із мультипідписом. Вона обслуговує понад 500 інституційних клієнтів та 150 криптобірж. Середньомісячний обсяг транзакцій перевищує $20 млрд.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *